December 14, 2013

12/14/2013  Swim Competition — Irvine
Total Participants Checked-In : 61
Event #1  Girls  6&U  100yd  Individual Medley
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Hastings, Faith (5.19) 2:38.57 2:35.28 +0:03.29
2nd Bailey, Samantha (6.21) 3:47.72 3:34.09 +0:13.63
================================================================================
Event #4  Boys  07-08  100yd  Individual Medley
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Bouyer, John-Lawrence (8.59) 2:57.32
================================================================================
Event #5  Girls  09-10  100yd  Individual Medley
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Manneh, Elena (10.35) 1:42.44
================================================================================
Event #6  Boys  09-10  100yd  Individual Medley
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Koga, James (10.69) 1:20.01 1:21.94 -0:01.93
2nd Tsai, Wesley (10.89) 1:32.71 1:40.10 -0:07.39
================================================================================
Event #7  Girls  11-16  100yd  Individual Medley
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Bui, Sammie (13.11) 1:19.45 1:24.10 -0:04.65
================================================================================
Event #9  Girls  4&U  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Soni, Aahana (4.68) 0:47.03 0:40.58 +0:06.45
2nd Tutokey, Sophiekate (4.52) 1:12.10 1:25.00 -0:12.90
================================================================================
Event #11  Girls  05-06  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Rodriguez, Isabel (5.21) 0:30.65 0:30.15 +0:00.50
2nd Hastings, Faith (5.19) 0:31.82 0:32.07 -0:00.25
3rd Boyle, Ginger (5.87) 0:56.84 1:00.33 -0:03.49
4th Gundapaneni, Hasini (5.82) 0:58.34 0:57.78 +0:00.56
5th Bailey, Samantha (6.21) 1:00.84 0:47.69 +0:13.15
================================================================================
Event #12  Boys  05-06  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Mirbolooki, Ryan (6.45) 0:44.87 0:47.34 -0:02.47
================================================================================
Event #13  Girls  07-08  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Manneh, Maria (7.96) 0:25.72
2nd Wu, Ruth (7.77) 0:28.52 0:29.40 -0:00.88
3rd Ma, Alicia (7.67) 0:29.58 0:28.50 +0:01.08
4th Tsai, Jocelyn (7.49) 0:30.51 0:28.69 +0:01.82
5th Srinivasan, Nakshatra (7.86) 0:31.72
================================================================================
Event #14  Boys  07-08  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Soong, Dylan (8.01) 0:25.45 0:25.25 +0:00.20
2nd Bouyer, John-Lawrence (8.59) 0:39.33 0:38.38 +0:00.95
3rd Soriano, Geoff (7.23) 0:54.15 0:45.07 +0:09.08
================================================================================
Event #15  Girls  09-10  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Manneh, Elena (10.35) 0:23.88
================================================================================
Event #17  Girls  7&U  50yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Rodriguez, Isabel (5.21) 1:16.39 1:17.53 -0:01.14
================================================================================
Event #19  Girls  08-09  50yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Nandakumar, Anika (8.96) 0:56.52 1:07.00 -0:10.48
================================================================================
Event #22  Boys  10-16  50yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Koga, James (10.69) 0:41.12 0:36.83 +0:04.29
2nd Tsai, Wesley (10.89) 0:43.82
================================================================================
Event #23  Girls  Open  100yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Bui, Sammie (13.11) 1:23.64 1:23.38 +0:00.26
================================================================================
Event #24  Boys  Open  100yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Koga, James (10.69) 1:35.70
================================================================================
Event #25  Girls  4&U  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Tibackx, Sydney (4.64) 0:39.45 0:38.22 +0:01.23
2nd Soni, Aahana (4.68) 0:39.84 0:36.50 +0:03.34
3rd Patel, Sariya (3.99) 0:49.19 0:56.41 -0:07.22
4th Worth, Mary (4.95) 0:50.44
5th Cerny, Diya (4.81) 0:56.72 0:44.06 +0:12.66
6th Matutes, Nancy (3.32) 1:09.09 1:36.83 -0:27.74
7th Tutokey, Sophiekate (4.52) 1:15.72 0:42.19 +0:33.53
================================================================================
Event #26  Boys  4&U  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Teets, Michael (4.04) 0:58.10
2nd Randolph, Keegan (4.48) 1:06.41 1:13.35 -0:06.94
3rd Kelly, William (3.95) 1:06.58 2:18.22 -1:11.64
4th Thomas, Robert (4.8) 1:11.27
5th Wiyanto, Grant (4.93) 1:54.07 0:54.21 +0:59.86
6th Garcia, Ashton (4.89) 1:54.96
7th Hastings, Caleb (3.21) 2:52.15 1:15.65 +1:36.50
================================================================================
Event #27  Girls  05-06  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Hastings, Faith (5.19) 0:29.06 0:26.28 +0:02.78
2nd Rodriguez, Isabel (5.21) 0:30.40 0:33.53 -0:03.13
3rd Fann, Rykyn (5.37) 0:31.64 0:35.53 -0:03.89
4th Salazar, Reese (5.43) 0:31.94 0:32.16 -0:00.22
5th Mandel, Lexi (5.35) 0:34.01 0:36.75 -0:02.74
6th Bailey, Samantha (6.21) 0:35.20 0:30.89 +0:04.31
7th Teets, Zoe (6.21) 0:41.83 0:36.00 +0:05.83
8th Gundapaneni, Hasini (5.82) 0:42.47 0:40.94 +0:01.53
9th De Jesus, Soleil (6.22) 0:53.02
10th Boyle, Ginger (5.87) 0:56.65 0:49.44 +0:07.21
================================================================================
Event #28  Boys  05-06  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Shipp, Chase (6.65) 0:32.96 0:28.95 +0:04.01
2nd Mirbolooki, Ryan (6.45) 0:39.21 0:36.46 +0:02.75
3rd Worth, Jack (5.99) 0:49.63
4th Ledbetter, Kyle (6.05) 0:57.60
================================================================================
Event #29  Girls  07-08  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Wong, Melissa (7.75) 0:26.43 0:27.09 -0:00.66
2nd Manneh, Maria (7.96) 0:27.69
3rd Ma, Alicia (7.67) 0:27.78 0:27.38 +0:00.40
4th Wu, Ruth (7.77) 0:28.14 0:29.81 -0:01.67
5th Schafer, Iris (7.15) 0:30.90 0:34.59 -0:03.69
6th Srinivasan, Nakshatra (7.86) 0:36.96 0:33.31 +0:03.65
7th Patel, Sabina (7.01) 0:40.07 0:32.10 +0:07.97
================================================================================
Event #30  Boys  07-08  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Soong, Dylan (8.01) 0:27.59 0:25.84 +0:01.75
2nd Halili, Seth (7.4) 0:29.64 0:28.15 +0:01.49
3rd Bouyer, John-Lawrence (8.59) 0:33.82 0:38.30 -0:04.48
4th Soriano, Geoff (7.23) 0:36.15 0:32.94 +0:03.21
5th Paik, Josh (7.37) 0:37.03
================================================================================
Event #31  Girls  09-10  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Manneh, Elena (10.35) 0:21.97
================================================================================
Event #33  Girls  5&U  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Rodriguez, Isabel (5.21) 1:05.58 1:11.16 -0:05.58
2nd Hastings, Faith (5.19) 1:15.47 1:10.84 +0:04.63
3rd Fann, Rykyn (5.37) 1:17.66 1:12.39 +0:05.27
4th Mandel, Lexi (5.35) 1:18.70 1:24.18 -0:05.48
5th Tibackx, Sydney (4.64) 1:19.12 1:23.82 -0:04.70
6th Gundapaneni, Hasini (5.82) 1:26.70 1:28.72 -0:02.02
================================================================================
Event #35  Girls  06-07  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Tsai, Jocelyn (7.49) 0:56.63
2nd Wong, Melissa (7.75) 0:59.25 0:57.38 +0:01.87
3rd Schafer, Iris (7.15) 1:12.02 1:14.09 -0:02.07
4th Bailey, Samantha (6.21) 1:28.21 1:09.62 +0:18.59
================================================================================
Event #36  Boys  06-07  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Soriano, Geoff (7.23) 1:20.02 1:12.09 +0:07.93
2nd Mirbolooki, Ryan (6.45) 1:22.38 1:24.57 -0:02.19
================================================================================
Event #37  Girls  08-09  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Nandakumar, Anika (8.96) 1:00.18 1:05.22 -0:05.04
================================================================================
Event #39  Girls  10-16  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Bui, Sammie (13.11) 0:39.02 0:40.51 -0:01.49
================================================================================
Event #40  Boys  10-16  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Koga, James (10.69) 0:39.01 0:40.57 -0:01.56
2nd Tsai, Wesley (10.89) 0:46.09
3rd Halili, Caden (10.54) 1:10.09
================================================================================
Event #43  Girls  4&U  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Soni, Aahana (4.68) 0:52.26 0:48.01 +0:04.25
2nd Tutokey, Sophiekate (4.52) 0:54.81 1:18.84 -0:24.03
3rd Tibackx, Sydney (4.64) 1:12.39 1:09.59 +0:02.80
================================================================================
Event #45  Girls  05-06  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Hastings, Faith (5.19) 0:30.40 0:31.89 -0:01.49
2nd Rodriguez, Isabel (5.21) 0:39.95 0:41.73 -0:01.78
3rd Fann, Rykyn (5.37) 0:44.45 0:41.34 +0:03.11
4th Boyle, Ginger (5.87) 0:45.78 0:45.47 +0:00.31
5th Mandel, Lexi (5.35) 0:46.85 0:45.82 +0:01.03
6th Bailey, Samantha (6.21) 0:47.62 0:48.51 -0:00.89
7th Salazar, Reese (5.43) 0:55.89 1:03.85 -0:07.96
8th Gundapaneni, Hasini (5.82) 0:59.35 0:56.59 +0:02.76
================================================================================
Event #46  Boys  05-06  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Shipp, Chase (6.65) 0:46.59 0:43.19 +0:03.40
2nd Mirbolooki, Ryan (6.45) 0:53.53 0:51.32 +0:02.21
================================================================================
Event #47  Girls  07-08  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Manneh, Maria (7.96) 0:28.06
2nd Wong, Melissa (7.75) 0:28.96 0:30.58 -0:01.62
3rd Ma, Alicia (7.67) 0:30.75 0:30.10 +0:00.65
4th Wu, Ruth (7.77) 0:34.40 0:32.94 +0:01.46
5th Srinivasan, Nakshatra (7.86) 0:36.62 0:39.20 -0:02.58
6th Schafer, Iris (7.15) 0:46.58 0:54.03 -0:07.45
7th Patel, Sabina (7.01) 1:25.38 1:03.96 +0:21.42
================================================================================
Event #48  Boys  07-08  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Soong, Dylan (8.01) 0:27.75 0:26.26 +0:01.49
2nd Bouyer, John-Lawrence (8.59) 0:40.63 0:37.31 +0:03.32
3rd Soriano, Geoff (7.23) 0:50.89 0:45.21 +0:05.68
================================================================================
Event #49  Girls  09-10  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Manneh, Elena (10.35) 0:21.75
================================================================================
Event #51  Girls  5&U  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Hastings, Faith (5.19) 1:10.46 1:11.97 -0:01.51
2nd Rodriguez, Isabel (5.21) 1:28.44 1:28.22 +0:00.22
3rd Soni, Aahana (4.68) 1:29.13 1:44.89 -0:15.76
4th Boyle, Ginger (5.87) 1:43.46 1:49.96 -0:06.50
5th Mandel, Lexi (5.35) 1:44.90 1:37.34 +0:07.56
6th Gundapaneni, Hasini (5.82) 2:05.41 2:10.32 -0:04.91
7th Tibackx, Sydney (4.64) 2:15.81 2:55.15 -0:39.34
================================================================================
Event #52  Boys  5&U  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Daffronte, Justin (5.74) 1:27.19 1:40.78 -0:13.59
================================================================================
Event #53  Girls  06-07  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Manneh, Maria (7.96) 1:01.83
2nd Tsai, Jocelyn (7.49) 1:04.00 1:07.27 -0:03.27
3rd Wong, Melissa (7.75) 1:08.57 1:07.88 +0:00.69
4th Ma, Alicia (7.67) 1:12.01
5th Wu, Ruth (7.77) 1:15.91 1:12.69 +0:03.22
================================================================================
Event #54  Boys  06-07  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Halili, Seth (7.4) 1:08.39 1:13.78 -0:05.39
2nd Mirbolooki, Ryan (6.45) 2:06.95 2:05.89 +0:01.06
================================================================================
Event #55  Girls  08-09  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Nandakumar, Anika (8.96) 1:03.09 1:13.37 -0:10.28
================================================================================
Event #56  Boys  08-09  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Soong, Dylan (8.01) 1:00.45 0:57.09 +0:03.36
2nd Bouyer, John-Lawrence (8.59) 1:23.47 1:29.15 -0:05.68
================================================================================
Event #57  Girls  10-16  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Manneh, Elena (10.35) 0:49.19
================================================================================
Event #58  Boys  10-16  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Koga, James (10.69) 0:45.25 0:42.28 +0:02.97
2nd Tsai, Wesley (10.89) 0:50.72 0:54.00 -0:03.28
3rd Halili, Caden (10.54) 1:12.64 1:17.18 -0:04.54
================================================================================
Event #59  Girls  Open  100yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Bui, Sammie (13.11) 1:36.07 1:35.38 +0:00.69
================================================================================
Event #60  Boys  Open  100yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Tsai, Wesley (10.89) 1:52.64
================================================================================
Event #61  Girls  Open  100yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Bui, Sammie (13.11) 1:17.25 1:17.64 -0:00.39
2nd Bailey, Samantha (6.21) 3:05.51
================================================================================
Event #62  Boys  Open  100yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Tsai, Wesley (10.89) 1:26.37
================================================================================
Event #63  Girls  4&U  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Soni, Aahana (4.68) 0:35.22 0:35.88 -0:00.66
2nd Tutokey, Sophiekate (4.52) 0:43.46 0:43.00 +0:00.46
3rd Tibackx, Sydney (4.64) 0:56.25 0:46.89 +0:09.36
4th Latch, Zoe (4.04) 0:59.56 0:58.33 +0:01.23
5th Worth, Mary (4.95) 1:00.33 1:10.07 -0:09.74
6th Cerny, Diya (4.81) 1:07.25 0:47.20 +0:20.05
7th Patel, Sariya (3.99) 1:07.89 0:59.89 +0:08.00
8th Kambal, Sanvi (4.12) 1:46.91
9th Matutes, Nancy (3.32) 2:13.27 1:33.97 +0:39.30
10th Latch, Stella (2.38) 2:56.21 2:09.58 +0:46.63
11th Alpert, Kendra (2.36) 3:12.84 1:57.33 +1:15.51
================================================================================
Event #64  Boys  4&U  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Wiyanto, Grant (4.93) 0:43.89 0:43.28 +0:00.61
2nd Thomas, Robert (4.8) 0:56.37
3rd Garcia, Ashton (4.89) 1:08.03
4th Teets, Michael (4.04) 1:08.25 0:55.28 +0:12.97
5th Randolph, Keegan (4.48) 1:46.78 1:09.08 +0:37.70
6th Kelly, William (3.95) 1:50.52
7th Hastings, Caleb (3.21) 1:50.53 1:14.65 +0:35.88
8th Daffronte, John (3.47) 1:51.83 1:18.96 +0:32.87
================================================================================
Event #65  Girls  05-06  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Rodriguez, Isabel (5.21) 0:27.34 0:28.51 -0:01.17
2nd Hastings, Faith (5.19) 0:29.28 0:30.00 -0:00.72
3rd Bailey, Samantha (6.21) 0:30.32 0:32.14 -0:01.82
4th Salazar, Reese (5.43) 0:32.54 0:32.64 -0:00.10
5th Fann, Rykyn (5.37) 0:34.84 0:34.65 +0:00.19
6th Teets, Zoe (6.21) 0:36.10 0:42.87 -0:06.77
7th Ngo, Adyson (5.23) 0:37.28 0:34.70 +0:02.58
8th Mandel, Lexi (5.35) 0:40.16 0:41.15 -0:00.99
9th Gundapaneni, Hasini (5.82) 0:43.13 0:45.03 -0:01.90
10th Boyle, Ginger (5.87) 0:44.90 0:38.24 +0:06.66
11th Paik, Riley (5.6) 0:49.95 0:37.53 +0:12.42
12th Corb, Theodora (5.72) 0:52.53
================================================================================
Event #66  Boys  05-06  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Tanaka, Evan (5.22) 0:32.89 1:04.50 -0:31.61
2nd Mirbolooki, Ryan (6.45) 0:34.20 0:35.19 -0:00.99
3rd Shipp, Chase (6.65) 0:36.59 0:31.95 +0:04.64
4th Ledbetter, Kyle (6.05) 0:47.39
5th Worth, Jack (5.99) 0:50.95 0:50.89 +0:00.06
6th La barge, Jake (6.21) 0:55.83 0:46.34 +0:09.49
================================================================================
Event #67  Girls  07-08  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Manneh, Maria (7.96) 0:20.84
2nd Wu, Ruth (7.77) 0:22.77 0:21.94 +0:00.83
3rd Ma, Alicia (7.67) 0:23.75 0:27.11 -0:03.36
4th Tanaka, Anna (7.32) 0:24.88 0:35.12 -0:10.24
5th Wong, Melissa (7.75) 0:25.58 0:25.88 -0:00.30
6th Srinivasan, Nakshatra (7.86) 0:29.64 0:27.56 +0:02.08
7th Schafer, Iris (7.15) 0:31.22 0:37.04 -0:05.82
8th Patel, Sabina (7.01) 0:37.22 0:34.15 +0:03.07
================================================================================
Event #68  Boys  07-08  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Soong, Dylan (8.01) 0:21.02 0:22.07 -0:01.05
2nd Soriano, Geoff (7.23) 0:29.64 0:27.84 +0:01.80
3rd Bouyer, John-Lawrence (8.59) 0:36.03 0:29.16 +0:06.87
================================================================================
Event #69  Girls  09-10  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Manneh, Elena (10.35) 0:18.06
================================================================================
Event #71  Girls  5&U  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Rodriguez, Isabel (5.21) 0:59.34 1:04.77 -0:05.43
2nd Hastings, Faith (5.19) 1:08.38 1:10.35 -0:01.97
3rd Soni, Aahana (4.68) 1:18.47 1:20.13 -0:01.66
4th Salazar, Reese (5.43) 1:19.00
5th Fann, Rykyn (5.37) 1:20.07 1:21.18 -0:01.11
6th Boyle, Ginger (5.87) 1:37.71 1:40.88 -0:03.17
7th Gundapaneni, Hasini (5.82) 1:38.40 1:38.53 -0:00.13
8th Tibackx, Sydney (4.64) 1:45.44 1:42.57 +0:02.87
9th Latch, Zoe (4.04) 2:23.97
================================================================================
Event #72  Boys  5&U  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Wiyanto, Grant (4.93) 1:31.53 1:30.89 +0:00.64
2nd Daffronte, Justin (5.74) 1:33.90 1:34.14 -0:00.24
================================================================================
Event #73  Girls  06-07  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Tsai, Jocelyn (7.49) 0:53.09 0:53.02 +0:00.07
2nd Wu, Ruth (7.77) 0:54.32 0:53.39 +0:00.93
3rd Wong, Melissa (7.75) 0:59.25 0:53.41 +0:05.84
4th Ma, Alicia (7.67) 0:59.77 0:54.58 +0:05.19
5th Schafer, Iris (7.15) 1:09.84 1:06.98 +0:02.86
6th Bailey, Samantha (6.21) 1:27.13 1:18.03 +0:09.10
================================================================================
Event #74  Boys  06-07  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Paik, Josh (7.37) 1:14.57 1:11.77 +0:02.80
2nd Mirbolooki, Ryan (6.45) 1:19.72 1:21.91 -0:02.19
3rd Soriano, Geoff (7.23) 1:23.19 1:15.08 +0:08.11
================================================================================
Event #75  Girls  08-09  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Nandakumar, Anika (8.96) 0:52.39 0:54.34 -0:01.95
================================================================================
Event #76  Boys  08-09  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Bouyer, John-Lawrence (8.59) 1:14.28 1:01.08 +0:13.20
================================================================================
Event #77  Girls  10-16  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Bui, Sammie (13.11) 0:33.72 0:34.46 -0:00.74
2nd Manneh, Elena (10.35) 0:39.89
================================================================================
Event #78  Boys  10-16  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Tsai, Wesley (10.89) 0:37.81 0:38.90 -0:01.09