December 3rd, 2011

12/3/2011  Swim Competition
Total Participants Checked-In : 64
Event #1  Girls  Open  100yd  Individual Medley
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Mackowiak, Lizzie (8.26) 1:59.84 2:04.53 -0:04.69
================================================================================
Event #2  Boys  Open  100yd  Individual Medley
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Cheong, Ethan (12.21) 1:31.09 1:31.25 -0:00.16
================================================================================
Event #5  Girls  05-06  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Mackowiak, Katie (6.31) 0:38.75 0:37.16 +0:01.59
2nd Feng, Serena (6.94) 0:40.84
3rd Li, Joi (6.77) 0:42.44 0:42.35 +0:00.09
4th Keller, Lara (5.54) 0:43.28
5th McMillan, Nicole (6.16) 0:44.15 0:40.72 +0:03.43
6th Chalupnik, Ryan (5.58) 0:45.22 0:39.81 +0:05.41
================================================================================
Event #6  Boys  05-06  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Fitt, Joseph (6.64) 0:29.97 0:38.25 -0:08.28
2nd Hammond-St. laurent, Anthony (6.8) 0:32.47 0:28.53 +0:03.94
3rd Sumino, Cole (6.72) 0:34.85
4th Ensley, Liam (5.18) 0:47.12 0:43.62 +0:03.50
================================================================================
Event #7  Girls  07-08  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Mackowiak, Lizzie (8.26) 0:25.60 0:25.90 -0:00.30
2nd Li, Jen (8.33) 0:27.78 0:30.00 -0:02.22
3rd Berg, Cassidy (7.39) 0:37.13 0:39.60 -0:02.47
================================================================================
Event #8  Boys  07-08  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Kunze, Alexzander (7.1) 0:34.12
2nd Cheong, Ian (7.25) 0:34.50
3rd Keller, Nicolas (7.32) 0:35.15
================================================================================
Event #10  Boys  09-10  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Fitt, Thomas (9.48) 0:19.22 0:18.81 +0:00.41
================================================================================
Event #13  Girls  08-10  50yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Foulkes, Rebecca (10.79) 1:00.31 1:04.85 -0:04.54
2nd Motahari, Neeka (10.86) 1:06.35
================================================================================
Event #15  Girls  11-16  50yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Cheong, Megan (11.15) 0:53.75 0:50.22 +0:03.53
2nd Hume, Emily (11.45) 0:56.84 0:54.63 +0:02.21
================================================================================
Event #16  Boys  11-16  50yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Cheong, Ethan (12.21) 0:44.50
================================================================================
Event #19  Girls  4&U  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Hewitt, Jane (4.29) 0:44.34 0:50.45 -0:06.11
2nd Ra, Amelia (4.6) 0:50.25 0:48.37 +0:01.88
3rd Naderi, Sophia (4.56) 0:50.94 0:50.69 +0:00.25
4th Marar, Nidhii (4.74) 0:55.19
5th Knisely, Brooke (3.44) 1:00.00 0:35.16 +0:24.84
6th Callahan, Maeve (3.82) 1:01.25 0:55.29 +0:05.96
7th Raymond, Leah (3.78) 1:05.19
8th Schechinger, Mutiara (4.42) 1:09.94
9th Bouzid, Louisa (4.2) 1:18.69 1:24.06 -0:05.37
10th Cook, Isabella (3.19) 1:25.90 1:28.06 -0:02.16
11th Walker, MacKenzi (2.47) 1:38.56 1:29.06 +0:09.50
================================================================================
Event #20  Boys  4&U  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Sumino, Brandon (4.27) 1:03.91 0:51.32 +0:12.59
================================================================================
Event #21  Girls  05-06  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Giventer, Mia (5.74) 0:30.60 0:30.66 -0:00.06
2nd Feng, Serena (6.94) 0:33.29 0:37.40 -0:04.11
3rd Keller, Lara (5.54) 0:34.25 0:38.09 -0:03.84
4th Chalupnik, Ryan (5.58) 0:34.29 0:33.16 +0:01.13
5th Pfeiffer, Katie (5.34) 0:36.50 0:42.41 -0:05.91
6th Li, Joi (6.77) 0:37.53 0:34.00 +0:03.53
7th Berg, Sydney (5.55) 0:38.35 0:45.00 -0:06.65
8th Mackowiak, Katie (6.31) 0:38.78 0:35.85 +0:02.93
9th McMillan, Nicole (6.16) 0:40.10 0:40.31 -0:00.21
10th Yeh, Brooke (5.36) 0:46.03 0:47.07 -0:01.04
11th Narsina, Manasi (5.44) 1:14.97
================================================================================
Event #22  Boys  05-06  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Fitt, Joseph (6.64) 0:28.81 0:29.62 -0:00.81
2nd Sumino, Cole (6.72) 0:29.31 0:30.56 -0:01.25
3rd Leach, Troy (5.59) 0:30.59 0:29.47 +0:01.12
4th Hammond-St. laurent, Anthony (6.8) 0:31.31 0:29.91 +0:01.40
5th Smithlin, Ethan (6.41) 0:44.91
6th Tan, Andrew (6.05) 0:46.31
7th Knisely, Ethan (5.13) 0:47.34 0:43.46 +0:03.88
8th Ensley, Liam (5.18) 0:51.63 0:49.75 +0:01.88
9th Halili, Seth (5.36) 0:55.10
10th Young, Lance (5.3) 1:06.22 1:05.11 +0:01.11
================================================================================
Event #23  Girls  07-08  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Mackowiak, Lizzie (8.26) 0:21.68 0:23.44 -0:01.76
2nd Kim, Donna (8.69) 0:24.97 0:25.25 -0:00.28
3rd Li, Jen (8.33) 0:28.97 0:31.81 -0:02.84
4th Berg, Cassidy (7.39) 0:29.85 0:31.31 -0:01.46
5th Sirimanne, Kaitlyn (8.62) 0:33.03 0:27.70 +0:05.33
6th Akason, Krimzen (7.09) 0:33.55 0:33.59 -0:00.04
7th Nourisamie, Jasmine (8.07) 0:34.81 0:38.50 -0:03.69
================================================================================
Event #24  Boys  07-08  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Leach, Bryce (8.27) 0:24.41 0:23.09 +0:01.32
2nd Cheong, Ian (7.25) 0:28.59 0:28.59
3rd Keller, Nicolas (7.32) 0:29.31 0:26.97 +0:02.34
4th Cousins, Liam (8.49) 0:30.56 0:27.09 +0:03.47
5th Kunze, Alexzander (7.1) 0:31.12
6th Tran, Carden (7.55) 0:35.19 0:37.94 -0:02.75
7th Raymond, Lance (7.09) 0:38.19 0:47.69 -0:09.50
8th Denk, Jacob (7.32) 0:49.25 0:40.47 +0:08.78
9th Halili, Caden (8.5) 0:52.19 0:50.41 +0:01.78
================================================================================
Event #25  Girls  09-10  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Denk, Lydia (9.27) 0:45.31 0:40.75 +0:04.56
================================================================================
Event #26  Boys  09-10  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Fitt, Thomas (9.48) 0:20.90 0:19.85 +0:01.05
================================================================================
Event #27  Girls  7&U  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Berg, Cassidy (7.39) 1:08.72 1:03.22 +0:05.50
2nd Chalupnik, Ryan (5.58) 1:12.94 1:15.91 -0:02.97
3rd Pfeiffer, Katie (5.34) 1:18.13 1:32.22 -0:14.09
4th Berg, Sydney (5.55) 1:34.66 1:34.60 +0:00.06
================================================================================
Event #28  Boys  7&U  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Hammond-St. laurent, Anthony (6.8) 1:07.28 1:08.25 -0:00.97
2nd Keller, Nicolas (7.32) 1:16.00 1:12.47 +0:03.53
================================================================================
Event #29  Girls  08-10  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Mackowiak, Lizzie (8.26) 0:49.56 0:57.50 -0:07.94
2nd Kim, Donna (8.69) 0:51.85 0:49.93 +0:01.92
3rd Motahari, Neeka (10.86) 0:55.19 0:56.03 -0:00.84
4th Foulkes, Rebecca (10.79) 0:57.32 0:55.78 +0:01.54
5th Li, Jen (8.33) 1:04.31 1:04.59 -0:00.28
================================================================================
Event #30  Boys  08-10  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Fitt, Thomas (9.48) 0:44.35 0:41.10 +0:03.25
2nd Leach, Bryce (8.27) 0:55.62 0:50.53 +0:05.09
3rd Cousins, Liam (8.49) 1:06.94 1:02.12 +0:04.82
================================================================================
Event #31  Girls  11-16  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Cheong, Megan (11.15) 0:41.59
2nd Hume, Emily (11.45) 0:50.63 0:47.64 +0:02.99
================================================================================
Event #35  Girls  4&U  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Hewitt, Jane (4.29) 1:11.87 1:03.03 +0:08.84
2nd Naderi, Sophia (4.56) 1:37.68 2:00.41 -0:22.73
================================================================================
Event #37  Girls  05-06  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Mackowiak, Katie (6.31) 0:39.34 0:39.66 -0:00.32
2nd Li, Joi (6.77) 0:39.35 0:44.63 -0:05.28
3rd Feng, Serena (6.94) 0:40.50 0:36.35 +0:04.15
4th Giventer, Mia (5.74) 0:45.25 0:44.90 +0:00.35
5th Chalupnik, Ryan (5.58) 0:46.09 0:45.60 +0:00.49
6th Berg, Sydney (5.55) 0:54.53 0:47.85 +0:06.68
7th McMillan, Nicole (6.16) 0:59.09 0:43.50 +0:15.59
8th Keller, Lara (5.54) 1:02.03 0:53.56 +0:08.47
9th Pfeiffer, Katie (5.34) 1:07.59 1:04.70 +0:02.89
10th Yeh, Brooke (5.36) 1:23.37 1:17.90 +0:05.47
================================================================================
Event #38  Boys  05-06  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Fitt, Joseph (6.64) 0:27.56 0:26.81 +0:00.75
2nd Sumino, Cole (6.72) 0:41.16
3rd Hammond-St. laurent, Anthony (6.8) 0:42.97 0:38.65 +0:04.32
4th Ensley, Liam (5.18) 0:48.34 0:47.56 +0:00.78
5th Leach, Troy (5.59) 1:01.41 1:05.28 -0:03.87
================================================================================
Event #39  Girls  07-08  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Kim, Donna (8.69) 0:23.94 0:22.91 +0:01.03
2nd Mackowiak, Lizzie (8.26) 0:28.37 0:29.62 -0:01.25
3rd Li, Jen (8.33) 0:33.25 0:39.37 -0:06.12
4th Sirimanne, Kaitlyn (8.62) 0:34.19 0:35.32 -0:01.13
5th Berg, Cassidy (7.39) 0:36.07 0:37.66 -0:01.59
6th Akason, Krimzen (7.09) 0:36.75 0:42.00 -0:05.25
7th Nourisamie, Jasmine (8.07) 0:47.54 0:46.03 +0:01.51
================================================================================
Event #40  Boys  07-08  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Leach, Bryce (8.27) 0:24.22 0:24.13 +0:00.09
2nd Keller, Nicolas (7.32) 0:32.59 0:32.19 +0:00.40
3rd Cousins, Liam (8.49) 0:33.28 0:29.82 +0:03.46
4th Cheong, Ian (7.25) 0:35.60 0:32.55 +0:03.05
5th Kunze, Alexzander (7.1) 0:36.19
6th Denk, Jacob (7.32) 0:49.07 0:45.00 +0:04.07
7th Reynafarje, Anthony (7.61) 0:55.22 0:49.88 +0:05.34
================================================================================
Event #41  Girls  09-10  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Hume, Anna (9.04) 0:42.53
================================================================================
Event #42  Boys  09-10  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Fitt, Thomas (9.48) 0:24.82 0:24.35 +0:00.47
================================================================================
Event #43  Girls  7&U  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Berg, Cassidy (7.39) 1:21.63 1:22.60 -0:00.97
2nd Li, Joi (6.77) 1:23.93 1:29.22 -0:05.29
3rd Giventer, Mia (5.74) 1:40.68 1:31.40 +0:09.28
4th Berg, Sydney (5.55) 1:57.31 2:10.84 -0:13.53
5th Pfeiffer, Katie (5.34) 2:15.84 2:11.44 +0:04.40
================================================================================
Event #44  Boys  7&U  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Keller, Nicolas (7.32) 1:13.94 1:14.97 -0:01.03
2nd Sumino, Cole (6.72) 1:26.47 1:39.22 -0:12.75
3rd Denk, Jacob (7.32) 1:31.04
4th Hammond-St. laurent, Anthony (6.8) 1:37.18 1:30.78 +0:06.40
================================================================================
Event #45  Girls  08-10  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Kim, Donna (8.69) 0:50.81 0:49.65 +0:01.16
2nd Motahari, Neeka (10.86) 1:00.47 0:58.25 +0:02.22
3rd Foulkes, Rebecca (10.79) 1:15.31 1:12.34 +0:02.97
4th Sirimanne, Kaitlyn (8.62) 1:15.88 1:20.69 -0:04.81
================================================================================
Event #46  Boys  08-10  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Leach, Bryce (8.27) 1:02.31 0:58.72 +0:03.59
2nd Cousins, Liam (8.49) 1:19.47 1:09.78 +0:09.69
================================================================================
Event #47  Girls  11-16  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Cheong, Megan (11.15) 0:54.54 0:52.56 +0:01.98
2nd Hume, Emily (11.45) 0:59.25
3rd Bui, Sammie (11.08) 1:00.59 0:59.53 +0:01.06
================================================================================
Event #48  Boys  11-16  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Cheong, Ethan (12.21) 0:42.09 0:42.43 -0:00.34
================================================================================
Event #51  Girls  Open  100yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Mackowiak, Lizzie (8.26) 1:48.66 1:48.97 -0:00.31
2nd Foulkes, Rebecca (10.79) 2:00.75
3rd Li, Jen (8.33) 2:12.50
================================================================================
Event #53  Girls  4&U  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Hewitt, Jane (4.29) 0:43.44 0:42.44 +0:01.00
2nd Callahan, Maeve (3.82) 0:51.00 1:08.69 -0:17.69
3rd Knisely, Brooke (3.44) 0:53.40 0:45.68 +0:07.72
4th Akason, Brooklyn (4.53) 0:57.88
5th Raymond, Leah (3.78) 0:59.66
6th Reynafarje, Gabriela (4.7) 1:02.84
7th Naderi, Sophia (4.56) 1:03.47 1:19.81 -0:16.34
8th Ra, Amelia (4.6) 1:04.81 1:00.78 +0:04.03
9th Schechinger, Mutiara (4.42) 1:09.40 1:06.78 +0:02.62
10th Bouzid, Louisa (4.2) 1:10.00 1:10.22 -0:00.22
11th Marar, Nidhii (4.74) 1:12.59 0:47.97 +0:24.62
12th Cook, Isabella (3.19) 1:16.00 1:07.51 +0:08.49
13th Walker, MacKenzi (2.47) 1:48.28 1:04.91 +0:43.37
================================================================================
Event #54  Boys  4&U  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Abourjeily, Mateo (4.21) 0:55.81 0:59.50 -0:03.69
2nd Sumino, Brandon (4.27) 1:00.44 0:41.87 +0:18.57
3rd Wahi, Neil (3.7) 1:16.28
================================================================================
Event #55  Girls  05-06  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Feng, Serena (6.94) 0:26.82 0:26.66 +0:00.16
2nd Li, Joi (6.77) 0:28.72 0:36.07 -0:07.35
3rd Mackowiak, Katie (6.31) 0:33.50 0:32.34 +0:01.16
4th Giventer, Mia (5.74) 0:33.91 0:30.09 +0:03.82
5th McMillan, Nicole (6.16) 0:37.34 0:32.78 +0:04.56
6th Keller, Lara (5.54) 0:37.50 0:37.63 -0:00.13
7th Chalupnik, Ryan (5.58) 0:41.75 0:37.56 +0:04.19
8th Pfeiffer, Katie (5.34) 0:42.53 0:40.54 +0:01.99
9th Yeh, Brooke (5.36) 0:51.28 0:44.91 +0:06.37
10th Berg, Sydney (5.55) 0:51.88 0:48.60 +0:03.28
11th Narsina, Manasi (5.44) 0:56.00 0:56.25 -0:00.25
================================================================================
Event #56  Boys  05-06  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Fitt, Joseph (6.64) 0:23.09 0:22.71 +0:00.38
2nd Hammond-St. laurent, Anthony (6.8) 0:26.00 0:26.85 -0:00.85
3rd Sumino, Cole (6.72) 0:27.19 0:30.25 -0:03.06
4th Leach, Troy (5.59) 0:36.85 0:30.59 +0:06.26
5th Knisely, Ethan (5.13) 0:39.97 0:36.21 +0:03.76
6th Vidal, Thomas (6.77) 0:44.06
7th Halili, Seth (5.36) 0:46.44
8th Ensley, Liam (5.18) 0:49.12 0:39.44 +0:09.68
9th Tan, Andrew (6.05) 0:55.29 1:07.79 -0:12.50
10th Smithlin, Ethan (6.41) 0:56.12
11th Young, Lance (5.3) 0:58.00
================================================================================
Event #57  Girls  07-08  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Mackowiak, Lizzie (8.26) 0:19.62 0:21.47 -0:01.85
2nd Kim, Donna (8.69) 0:19.81 0:19.31 +0:00.50
3rd Akason, Krimzen (7.09) 0:27.66 0:31.60 -0:03.94
4th Nourisamie, Jasmine (8.07) 0:28.78 0:35.25 -0:06.47
5th Sirimanne, Kaitlyn (8.62) 0:31.31 0:29.70 +0:01.61
6th Berg, Cassidy (7.39) 0:32.46 0:30.88 +0:01.58
================================================================================
Event #58  Boys  07-08  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Leach, Bryce (8.27) 0:18.72 0:17.87 +0:00.85
2nd Cousins, Liam (8.49) 0:25.13 0:20.28 +0:04.85
3rd Kunze, Alexzander (7.1) 0:25.56
4th Cheong, Ian (7.25) 0:25.97 0:25.44 +0:00.53
5th Keller, Nicolas (7.32) 0:32.72 0:28.52 +0:04.20
6th Tran, Carden (7.55) 0:33.25 0:33.34 -0:00.09
7th Raymond, Lance (7.09) 0:35.78 0:43.70 -0:07.92
8th Denk, Jacob (7.32) 0:42.34 0:40.56 +0:01.78
9th Halili, Caden (8.5) 0:42.94 0:43.90 -0:00.96
10th Reynafarje, Anthony (7.61) 0:43.00 0:43.28 -0:00.28
================================================================================
Event #59  Girls  09-10  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Foulkes, Rebecca (10.79) 0:26.72 0:21.62 +0:05.10
2nd Denk, Lydia (9.27) 0:35.00 0:38.88 -0:03.88
3rd Hume, Anna (9.04) 0:38.89
================================================================================
Event #60  Boys  09-10  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Fitt, Thomas (9.48) 0:16.21 0:15.50 +0:00.71
================================================================================
Event #61  Girls  7&U  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Akason, Krimzen (7.09) 1:02.78 1:08.53 -0:05.75
2nd Giventer, Mia (5.74) 1:10.40 1:08.13 +0:02.27
3rd Mackowiak, Katie (6.31) 1:10.53 1:20.38 -0:09.85
4th Berg, Cassidy (7.39) 1:14.10 1:13.37 +0:00.73
5th McMillan, Nicole (6.16) 1:21.85 1:19.72 +0:02.13
6th Pfeiffer, Katie (5.34) 1:33.81 1:29.00 +0:04.81
7th Berg, Sydney (5.55) 2:37.68 2:01.51 +0:36.17
================================================================================
Event #62  Boys  7&U  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Hammond-St. laurent, Anthony (6.8) 0:56.85 1:06.18 -0:09.33
2nd Sumino, Cole (6.72) 1:05.44
3rd Keller, Nicolas (7.32) 1:12.12 1:11.75 +0:00.37
4th Reynafarje, Anthony (7.61) 1:28.34 1:30.21 -0:01.87
================================================================================
Event #63  Girls  08-10  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Mackowiak, Lizzie (8.26) 0:44.75 0:45.59 -0:00.84
2nd Kim, Donna (8.69) 0:45.28 0:42.06 +0:03.22
3rd Foulkes, Rebecca (10.79) 0:53.06 0:51.47 +0:01.59
4th Motahari, Neeka (10.86) 0:56.04 0:51.54 +0:04.50
================================================================================
Event #64  Boys  08-10  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Fitt, Thomas (9.48) 0:36.72 0:33.56 +0:03.16
2nd Leach, Bryce (8.27) 0:41.63 0:40.22 +0:01.41
3rd Cousins, Liam (8.49) 1:10.03 0:57.63 +0:12.40
================================================================================
Event #65  Girls  11-16  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Cheong, Megan (11.15) 0:39.22 0:38.68 +0:00.54
2nd Hume, Emily (11.45) 0:42.22 0:40.57 +0:01.65
3rd Bui, Sammie (11.08) 0:46.78 0:45.13 +0:01.65
================================================================================
Event #66  Boys  11-16  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Prev Best Time +/- best
1st Cheong, Ethan (12.21) 0:38.65 0:37.06 +0:01.59