July 11, 2009

7/11/2009  Swim Competition
Total Participants Checked-In : 83
Event #2  Boys  100yd  Individual Medley
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Pirouz, Niko (10.98) 2:42.91 2:30.19 +0:12.72
================================================================================
Event #5  Girls  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Tekawy, Michelle (6) 0:21.79 0:21.79 -0:00.60
2nd Smith, Andrea (6.49) 0:25.61 0:25.61 -0:01.29
3rd Schindler, Madilyn (6.67) 0:27.96 0:27.96 -0:01.60
4th Johnstone, Elaine (5.95) 0:34.30 0:34.30 -0:01.16
5th Waddell, Charlotte (5.88) 0:41.98 0:38.97 +0:03.01
6th Fukumoto, Alyssa (6.22) 0:44.30 0:44.30
================================================================================
Event #6  Boys  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Gupta, Shivank (6.79) 0:29.98 0:29.98 -0:07.65
2nd Waddell, Zachary (5.88) 0:30.55 0:30.55 -0:02.54
3rd Andersen, Christopher (6.37) 0:41.00 0:40.28 +0:00.72
4th Mendiratta, Manan (5.79) 0:43.06 0:43.06 -0:03.69
5th Moy, Jared (6.28) 0:43.59 0:43.59
================================================================================
Event #7  Girls  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Harvey, Madilyn (8.29) 0:26.62 0:26.62 -0:07.18
2nd Blyn, Rebecca (8.72) 0:31.07 0:31.07 -0:00.04
3rd Cho, Michelle (7.65) 0:36.45 0:36.45 -0:03.66
================================================================================
Event #8  Boys  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Reyes, David (8.32) 0:22.73 0:22.73 -0:03.52
2nd Tikhonov, Daniel (8.65) 0:30.94 0:28.59 +0:02.35
3rd Lee, Daniel (8.27) 0:31.06 0:31.06 -0:08.16
4th Nair, Vishnu (8.16) 0:33.81 0:33.81
5th Soitkar, Ashwin (7.88) 0:39.31 0:39.31 -0:03.92
6th Sakabe, Kyle (7.11) 0:40.08 0:38.81 +0:01.27
================================================================================
Event #10  Boys  25yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Bagheri, Cameron (9.23) 0:31.49 0:29.03 +0:02.46
2nd Arockiaraj, Rahul (9.95) 0:32.97 0:32.97 -0:01.44
3rd Pirouz, Niko (10.98) 0:34.69 0:30.70 +0:03.99
================================================================================
Event #11  Girls  50yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Johnstone, Laura (7.64) 0:52.20 0:52.20 -0:05.61
2nd Tekawy, Michelle (6) 0:56.38 0:51.50 +0:04.88
3rd Smith, Andrea (6.49) 1:02.24 1:02.24
================================================================================
Event #12  Boys  50yd  Butterfly
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Vezner, Ben (9.55) 0:54.49 0:54.49 -0:03.13
2nd Pirouz, Niko (10.98) 1:33.38 1:28.53 +0:04.85
================================================================================
Event #17  Girls  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Nie, Annika (4.95) 0:35.89 0:35.89 -0:05.80
2nd Shaw, Ava (4.45) 0:38.34 0:38.34 -0:30.57
3rd Bever, Milan (4.29) 0:42.38 0:38.59 +0:03.79
4th Brandt, Elizabeth (4.61) 0:52.75 0:52.75 -0:15.39
5th Andersen, Sophie (4.96) 0:57.14 0:50.53 +0:06.61
6th Ivory, Alyssa (4.75) 1:08.34 1:08.34
7th Jarrett, Makena (3.52) 1:14.00 1:14.00
8th Harvey, Mikaela (3.84) 1:22.03 1:22.03 -0:21.07
================================================================================
Event #18  Boys  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Birozy, Brendan (4.39) 0:46.61 0:46.61 -0:17.95
2nd Loh, Ian (4.02) 1:18.09 1:18.09 -0:07.03
3rd Richards, Matt (4.62) 1:19.00 1:19.00
================================================================================
Event #19  Girls  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Tekawy, Michelle (6) 0:23.61 0:23.61 -0:00.39
2nd Schindler, Madilyn (6.67) 0:23.95 0:23.95 -0:01.49
3rd Smith, Andrea (6.49) 0:24.41 0:24.41 -0:03.65
4th Johnstone, Elaine (5.95) 0:31.41 0:31.41 -0:00.91
5th Birozy, Kaela (6.54) 0:31.90 0:31.90 -0:03.19
6th Chen, Sarah (6.87) 0:33.69 0:32.14 +0:01.55
7th Waddell, Charlotte (5.88) 0:34.91 0:34.91
8th Schweizer, Grace (6.93) 0:36.73 0:34.67 +0:02.06
9th Wu, Jackie (6.62) 0:37.62 0:37.62
10th Zheng, Michelle (6.47) 0:37.64 0:37.64
11th Sugino, Miye (5.53) 0:40.12 0:39.85 +0:00.27
12th Fukumoto, Alyssa (6.22) 0:42.00 0:36.79 +0:05.21
13th Vincent, Alyssa (6.67) 0:42.55 0:33.22 +0:09.33
14th Nouri, Ava (6.53) 0:47.66 0:47.66
15th Ayaz, Kimiya (6.65) 0:57.77 0:57.77
16th Alimohammadi, Baharnaz (5.13) 3:30.28 3:30.28
================================================================================
Event #20  Boys  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Waddell, Zachary (5.88) 0:30.38 0:30.37 +0:00.01
2nd Gupta, Shivank (6.79) 0:33.17 0:33.17 -0:04.54
3rd Tam, Alec (6.94) 0:38.22 0:38.22
4th Andersen, Christopher (6.37) 0:39.28 0:39.28 -0:02.85
5th Lackey, Parker (5.35) 0:40.72 0:40.72 -0:02.48
6th Kung, Harrison (6.88) 0:45.06 0:37.55 +0:07.51
7th Mendiratta, Manan (5.79) 0:47.30 0:47.30 -0:04.58
8th Harvey, Matthew (5.97) 0:51.30 0:46.78 +0:04.52
9th Wong, Kyle (5.56) 0:55.03 0:55.03
10th Fawaz, Nabil (6.84) 1:02.53 0:59.28 +0:03.25
11th Garner, Dean (5.78) 1:14.73 1:14.73
12th Shurpalkar, Sachin (5.24) 1:31.18 1:31.18
13th George, Tyler (5.7) 1:38.89 1:38.89 -0:22.20
================================================================================
Event #21  Girls  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Johnstone, Laura (7.64) 0:24.42 0:23.94 +0:00.48
2nd Harvey, Madilyn (8.29) 0:28.94 0:28.94 -0:04.58
3rd Blyn, Rebecca (8.72) 0:29.44 0:29.44 -0:01.04
4th Djen, Sophie (8.68) 0:29.47 0:29.47
5th Reid, Amber (7.97) 0:30.57 0:30.57
6th Kung, Jenna (8.29) 0:34.87 0:34.87
7th Cho, Michelle (7.65) 0:37.22 0:36.41 +0:00.81
8th Kim, Claire (7.2) 0:42.83 0:42.83 -0:01.61
================================================================================
Event #22  Boys  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Tikhonov, Daniel (8.65) 0:27.48 0:25.21 +0:02.27
2nd Lee, Daniel (8.27) 0:30.45 0:29.72 +0:00.73
3rd Zhang, David (7.35) 0:33.77 0:32.10 +0:01.67
4th Zollinger, Kento (7.64) 0:34.69 0:29.72 +0:04.97
5th Cohen, Adir (8.8) 0:36.46 0:36.46
6th Sakabe, Kyle (7.11) 0:37.28 0:36.94 +0:00.34
7th Denk, Joshua (7.98) 0:42.11 0:42.11
8th Nair, Vishnu (8.16) 0:47.64 0:38.45 +0:09.19
================================================================================
Event #23  Girls  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
2nd Ivory, Lauren (9.22) 0:36.83 0:36.83
3rd Ellefson, Leah (10.68) 0:51.39 0:51.39
================================================================================
Event #24  Boys  25yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Payne, William (10.31) 0:27.34 0:27.34
2nd Bagheri, Cameron (9.23) 0:28.60 0:26.20 +0:02.40
3rd Pirouz, Niko (10.98) 0:33.48 0:30.39 +0:03.09
4th Arockiaraj, Rahul (9.95) 0:40.05 0:33.66 +0:06.39
5th Wu, Tyler (9.42) 0:40.72 0:40.72 -0:01.89
================================================================================
Event #25  Girls  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Tekawy, Michelle (6) 0:53.95 0:51.73 +0:02.22
2nd Schindler, Madilyn (6.67) 0:54.64 0:54.64
3rd Smith, Andrea (6.49) 0:58.81 0:58.81
4th Blyn, Rebecca (8.72) 1:08.69 1:06.63 +0:02.06
5th Schweizer, Grace (6.93) 1:19.19 1:19.19
================================================================================
Event #26  Boys  50yd  Back Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Pirouz, Niko (10.98) 1:17.53 1:13.89 +0:03.64
2nd Wu, Tyler (9.42) 1:30.25 1:30.25
================================================================================
Event #31  Girls  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Nie, Annika (4.95) 0:45.38 0:45.38 -0:00.31
2nd Shaw, Ava (4.45) 0:53.41 0:53.41
3rd Bever, Milan (4.29) 1:14.12 1:14.12 -0:02.01
================================================================================
Event #32  Boys  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Birozy, Brendan (4.39) 1:12.27 0:51.95 +0:20.32
================================================================================
Event #33  Girls  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Tekawy, Michelle (6) 0:28.73 0:27.34 +0:01.39
2nd Smith, Andrea (6.49) 0:29.52 0:29.52 -0:01.98
3rd Schindler, Madilyn (6.67) 0:32.92 0:31.53 +0:01.39
4th Wu, Jackie (6.62) 0:34.48 0:34.48
5th Waddell, Charlotte (5.88) 0:36.19 0:36.19 -0:02.50
6th Johnstone, Elaine (5.95) 0:37.88 0:37.88 -0:00.15
7th Schweizer, Grace (6.93) 0:42.39 0:35.64 +0:06.75
8th Fukumoto, Alyssa (6.22) 0:46.24 0:46.24 -0:02.35
9th Chen, Sarah (6.87) 0:52.68 0:52.68 -0:00.21
10th Birozy, Kaela (6.54) 0:55.27 0:55.06 +0:00.21
11th Nouri, Ava (6.53) 1:05.75 1:00.97 +0:04.78
================================================================================
Event #34  Boys  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Waddell, Zachary (5.88) 0:34.67 0:31.12 +0:03.55
2nd Gupta, Shivank (6.79) 0:37.63 0:37.63 -0:02.87
3rd Andersen, Christopher (6.37) 0:38.13 0:38.13 -0:05.96
4th Tam, Alec (6.94) 0:42.64 0:42.64
5th Mendiratta, Manan (5.79) 0:48.87 0:46.47 +0:02.40
6th Lackey, Parker (5.35) 0:49.78 0:49.78 -0:17.16
7th Moy, Jared (6.28) 1:03.00 0:59.22 +0:03.78
8th Kung, Harrison (6.88) 1:09.59 1:03.41 +0:06.18
9th Fawaz, Nabil (6.84) 1:09.69 1:09.69 -0:08.54
================================================================================
Event #35  Girls  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Johnstone, Laura (7.64) 0:28.05 0:28.05 -0:04.11
2nd Harvey, Madilyn (8.29) 0:28.53 0:28.53 -0:04.71
3rd Blyn, Rebecca (8.72) 0:29.83 0:29.83 -0:04.01
4th Cho, Michelle (7.65) 0:45.39 0:45.39 -0:05.99
5th Kim, Claire (7.2) 0:48.16 0:48.16 -0:11.46
6th Li, Rebecca (7.12) 0:54.06 0:54.06
================================================================================
Event #36  Boys  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Reyes, David (8.32) 0:23.06 0:23.06 -0:03.44
2nd Lee, Daniel (8.27) 0:40.13 0:40.13 -0:07.40
3rd Sakabe, Kyle (7.11) 0:40.72 0:40.72 -0:03.10
4th Egertson, Evan (7.24) 0:42.64 0:42.64 -0:04.02
5th Soitkar, Ashwin (7.88) 0:45.02 0:45.02 -0:00.30
6th Zollinger, Kento (7.64) 0:47.77 0:47.77
7th Denk, Joshua (7.98) 0:52.13 0:52.13
8th Nair, Vishnu (8.16) 0:52.22 0:47.16 +0:05.06
================================================================================
Event #37  Girls  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Chen, Connie (10.54) 0:25.81 0:25.81
2nd Vezner, Olivia (10.97) 0:25.84 0:25.50 +0:00.34
3rd Ivory, Lauren (9.22) 0:32.85 0:32.85 -0:02.74
4th Shih, Haley (9.41) 0:34.31 0:34.31
================================================================================
Event #38  Boys  25yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Vezner, Ben (9.55) 0:23.94 0:23.94 -0:01.56
2nd Galvin, Brendan (10.65) 0:25.67 0:25.34 +0:00.33
3rd Bagheri, Cameron (9.23) 0:33.12 0:32.27 +0:00.85
4th Pirouz, Niko (10.98) 0:35.83 0:31.63 +0:04.20
5th Arockiaraj, Rahul (9.95) 0:40.75 0:37.72 +0:03.03
6th Wu, Tyler (9.42) 0:46.00 0:46.00
================================================================================
Event #39  Girls  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Tekawy, Michelle (6) 0:55.77 0:55.77 -0:02.79
2nd Vezner, Olivia (10.97) 0:56.03 0:56.03 -0:04.45
3rd Johnstone, Laura (7.64) 1:00.27 1:00.27 -0:09.92
4th Smith, Andrea (6.49) 1:05.45 1:05.45
5th Wu, Jackie (6.62) 1:16.37 1:16.37
6th Ivory, Lauren (9.22) 1:17.66 1:17.66
7th Schweizer, Grace (6.93) 1:28.11 1:23.47 +0:04.64
================================================================================
Event #40  Boys  50yd  Breast Stroke
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Vezner, Ben (9.55) 0:52.97 0:52.97 -0:03.94
2nd Galvin, Brendan (10.65) 0:56.62 0:56.31 +0:00.31
3rd Tikhonov, Daniel (8.65) 1:10.97 1:10.97
4th Pirouz, Niko (10.98) 1:20.81 1:12.60 +0:08.21
================================================================================
Event #47  Girls  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Nie, Annika (4.95) 0:32.13 0:32.13 -0:02.81
2nd Shaw, Ava (4.45) 0:35.90 0:35.90 -0:11.60
3rd Bever, Milan (4.29) 0:42.87 0:42.87 -0:06.41
4th Andersen, Sophie (4.96) 0:51.25 0:51.25 -0:05.63
5th Brandt, Elizabeth (4.61) 0:54.84 0:54.84 -0:04.54
6th Horton, Brooke (4.76) 0:54.98 0:54.98
7th Harvey, Mikaela (3.84) 0:56.83 0:56.83 -1:00.61
8th Ivory, Alyssa (4.75) 1:01.68 1:01.68
9th Jarrett, Makena (3.52) 1:07.53 1:07.53 -0:16.94
================================================================================
Event #48  Boys  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Birozy, Brendan (4.39) 0:48.80 0:46.00 +0:02.80
2nd Richards, Matt (4.62) 0:54.50 0:54.50
3rd Loh, Ian (4.02) 1:14.48 1:14.48 -0:38.04
================================================================================
Event #49  Girls  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Tekawy, Michelle (6) 0:22.39 0:21.05 +0:01.34
2nd Smith, Andrea (6.49) 0:22.50 0:22.50 -0:00.94
3rd Schindler, Madilyn (6.67) 0:25.36 0:25.23 +0:00.13
4th Schweizer, Grace (6.93) 0:26.12 0:25.72 +0:00.40
5th Johnstone, Elaine (5.95) 0:26.97 0:26.97 -0:02.63
6th Wu, Jackie (6.62) 0:28.62 0:28.62 -0:04.45
7th Zheng, Michelle (6.47) 0:32.81 0:32.81
8th Chen, Sarah (6.87) 0:33.41 0:32.97 +0:00.44
9th Birozy, Kaela (6.54) 0:34.13 0:34.13 -0:04.46
10th Vincent, Alyssa (6.67) 0:34.70 0:34.70 -0:00.53
11th Sugino, Miye (5.53) 0:36.55 0:36.55 -0:03.95
12th Tsai, Nikki (5.04) 0:40.42 0:40.42 -0:05.39
13th Fukumoto, Alyssa (6.22) 0:41.81 0:41.78 +0:00.03
14th Nouri, Ava (6.53) 0:47.47 0:47.47
15th Ayaz, Kimiya (6.65) 0:51.63 0:51.63
16th Alimohammadi, Baharnaz (5.13) 1:41.06 1:41.06
================================================================================
Event #50  Boys  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Gupta, Shivank (6.79) 0:28.33 0:28.33 -0:05.67
2nd Andersen, Christopher (6.37) 0:33.16 0:33.16 -0:00.67
3rd Tam, Alec (6.94) 0:34.79 0:34.79 -0:38.99
4th Harvey, Matthew (5.97) 0:35.91 0:35.91 -0:06.70
5th Moy, Jared (6.28) 0:37.48 0:37.48 -0:07.75
6th Lackey, Parker (5.35) 0:38.30 0:38.30 -0:03.24
7th Mendiratta, Manan (5.79) 0:42.60 0:42.60 -0:01.62
8th Kung, Harrison (6.88) 0:44.23 0:38.91 +0:05.32
9th Wong, Kyle (5.56) 0:47.50 0:47.50
10th Fawaz, Nabil (6.84) 0:48.19 0:48.19 -0:11.86
11th Chow, Caden (5.8) 0:54.72 0:54.72
12th Cagle, Jonathan (6.39) 0:55.81 0:55.81
13th Tolsma, Steven (5.47) 0:59.56 0:59.56
14th Egertson, Logan (5.1) 1:00.78 1:00.78
15th Garner, Dean (5.78) 1:11.78 1:11.78 -0:03.83
16th Shurpalkar, Sachin (5.24) 1:12.69 1:12.69
================================================================================
Event #51  Girls  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Johnstone, Laura (7.64) 0:21.07 0:21.07 -0:00.69
2nd Harvey, Madilyn (8.29) 0:23.73 0:23.73 -0:01.88
3rd Blyn, Rebecca (8.72) 0:24.41 0:24.41 -0:00.93
4th Djen, Sophie (8.68) 0:25.29 0:25.29
6th Cho, Michelle (7.65) 0:31.57 0:31.57 -0:02.72
7th Reid, Amber (7.97) 0:32.17 0:32.17
8th Kung, Jenna (8.29) 0:36.97 0:36.97
9th Kim, Claire (7.2) 0:38.38 0:38.38 -0:07.52
10th Li, Rebecca (7.12) 0:43.56 0:43.56
================================================================================
Event #52  Boys  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Reyes, David (8.32) 0:19.95 0:19.95 -0:02.38
2nd Richards, Jack (8.24) 0:26.89 0:26.89
3rd Tikhonov, Daniel (8.65) 0:27.16 0:25.28 +0:01.88
4th Sakabe, Kyle (7.11) 0:29.46 0:29.46 -0:01.82
5th Cohen, Adir (8.8) 0:29.72 0:29.72
6th Nair, Vishnu (8.16) 0:30.77 0:30.77
7th Lee, Daniel (8.27) 0:31.03 0:28.10 +0:02.93
8th Zollinger, Kento (7.64) 0:32.91 0:29.41 +0:03.50
9th Egertson, Evan (7.24) 0:33.37 0:33.37 -0:02.77
10th Denk, Joshua (7.98) 0:36.18 0:36.18
11th Soitkar, Ashwin (7.88) 0:37.09 0:37.09 -0:00.94
12th Zhang, David (7.35) 0:38.81 0:38.81 -0:05.56
================================================================================
Event #53  Girls  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Ta, Lauren (9.58) 0:20.82 0:20.82 -0:00.09
2nd Chen, Connie (10.54) 0:24.53 0:24.53
3rd Vezner, Olivia (10.97) 0:25.98 0:25.98 -0:00.99
4th Shih, Haley (9.41) 0:28.80 0:27.63 +0:01.17
5th Ivory, Lauren (9.22) 0:40.64 0:36.72 +0:03.92
6th Ellefson, Leah (10.68) 0:48.88 0:48.88
================================================================================
Event #54  Boys  25yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Galvin, Brendan (10.65) 0:19.56 0:19.56 -0:00.69
2nd Vezner, Ben (9.55) 0:21.64 0:21.54 +0:00.10
3rd Payne, William (10.31) 0:23.34 0:23.34
4th Pirouz, Niko (10.98) 0:25.25 0:23.21 +0:02.04
5th Wu, Tyler (9.42) 0:28.45 0:27.83 +0:00.62
6th Arockiaraj, Rahul (9.95) 0:28.65 0:28.65 -0:04.13
================================================================================
Event #55  Girls  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Tekawy, Michelle (6) 0:46.97 0:45.74 +0:01.23
2nd Johnstone, Laura (7.64) 0:47.88 0:46.87 +0:01.01
3rd Smith, Andrea (6.49) 0:49.44 0:49.44 -0:06.46
4th Blyn, Rebecca (8.72) 0:58.47 0:57.09 +0:01.38
6th Vezner, Olivia (10.97) 1:00.20 0:56.17 +0:04.03
7th Wu, Jackie (6.62) 1:03.00 1:03.00
8th Schweizer, Grace (6.93) 1:05.22 1:05.16 +0:00.06
9th Nie, Annika (4.95) 1:08.87 1:08.87
10th Waddell, Charlotte (5.88) 1:16.47 1:16.47 -0:06.47
11th Chatterjee, Ankita (7.84) 1:57.81 1:57.81
================================================================================
Event #56  Boys  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Galvin, Brendan (10.65) 0:46.76 0:46.76 -0:00.91
2nd Vezner, Ben (9.55) 0:48.41 0:48.41 -0:01.51
3rd Bagheri, Cameron (9.23) 0:56.52 0:56.52 -0:03.73
4th Pirouz, Niko (10.98) 1:02.58 0:56.28 +0:06.30
5th Waddell, Zachary (5.88) 1:05.34 1:05.34 -0:01.50
6th Wu, Tyler (9.42) 1:08.03 1:08.03
7th Soitkar, Ashwin (7.88) 1:22.36 1:22.36
8th Payne, William (10.31) 10:00.00 10:00.00
================================================================================
Event #57  Girls  50yd  Freestyle
Place Name Age Final Time Best Time +/- best
1st Giang, Kathleen (11.51) 0:40.94 0:40.94